SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 14 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
"Rašytojų nevienodas likimas. Vieni tuojau pastebimi ir įvertinami, kitus pastebi tik paskesnės kartos. Net ir tie, kurie patraukia dėmesį įvairiais laikotarpiais, domina ne tais pačiais atžvilgiais. Kristijonas Donelaitis priklauso prie tų, kurie lieka vieniši kalnai, be panašių į juos kalnelių. Priklauso prie tų, kuriuose skirtingų laikų žmonės randa ir žavisi skirtingom vertybėm.",- pasakęs J.Blažaitis kultūros žurnale "Aidai.

Tikriausiai visi žinome apie Donelaitį, jo sunkią vaikystę, apie žmogų, kuris su dideliu ryžtu ir užsidegimu viską nugalėjo.
Kristijono Donelaičio garbingąsias metines minėjome ir mes, santariečiai. Sugūžėję į aktų salę klausėmės Donelaičio gyvenimo istorijos, įsiterpiant dainoms, Kristijono Donelaičio kūrinių ištraukomis, filmui, apie merginą, kuriai gilinantis i Donelaičio kūrybą, viskas tampa spalvota ir aišku.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Taigi, puoselėkime senovės poetus, rašytojus, menininkus, gerbkime jų kūrinius, analizuokime, supraskime, nes tik jie, šie didūs žmonės, gali mums priminti apie senąjį lietuvių gyvenimą.
Lankytojai:902
Reitingas: (2 vertintojai)
Sukūrimo data:02/10/14
Paskutinieji pakeitimai:02/10/14
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį