SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
Tūkstantmečio vaikai
LRT televizija rengia nuostabią televizijos laidą „Tūkstantmečio vaikai“.  Šiame projekte dalyvavo ir mūsų mokyklos mokinė Justina Kilikauskaitė.
Aš ir dar keliolika 1 b klasės mokinių, gruodžio 11 – osios rytą susirinkome prie mokyklos, kur mūsų laukė autobusas, su kuriuo patraukėme į Vilnių. Oras tą dieną buvo geras, tad ir nuotaikos  buvo nuostabios.
Vilnių privažiavome maždaug po 1 – 1,5 valandos, be didelių kamščių pasiekėme LRT studiją. Visi su nekantrumu įžengėme pro paradines duris, smalsiai viską apžiūrėjome ir patraukėme prie rūbinės. Justiną, kaip ir kitus konkurso dalyvius išsivedė į grimerinę, kur jie buvo profesonaliai paruošti filmavimui. Na, o mes patraukėme prie didžiulio sieninio veidrodžio, kur , tai pat, susišukavome bei nusifotografavome.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Paskui sekė ilgas laukimas. Nežinau dėl ko, bet kolidoriuje laukėme gerą pusvalandį, galbūt, įvyko kažkokie nesklandumai, niekas nežinojo...
Laukimas baigėsi, ir štai mes jau parengiamojoje salėje ! Čia nusifilmavome trumpame  pristatomajame reportaže. Smagiai paskandavę mūsų pačių sukurtą skanduotę nusekėme paskui kitus mokinius į didžiąją salę.
Vyko trumpas apmokymas kada, kur ir kaip ploti, atsistoti, buvome supažindinti su taisyklėmis. Tada prasidėjo filmavimas.
Jis prabėgo greitai, kaip ir  visi trys etapai, po kurių Justina - finale! Visi laikėme už ją kumščius  ir štai  - Justina iš studijos išeina su apdovanojimu ir gausybe dovanų. Visi kupini geros nuotaikos patraukėme Kauno link.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Buvo labai įdomu ir smagu stebėti filmavimo užkulisius bei visą filmavimo procesą.
Ši gruodžio 11 – oji diena buvo tikrai šauni ir linksma. Tad neabejokite ir jūs, ir jau kitais metais išbandykite savo jėgas šioje laidoje, nes tai neišdildomas jausmas, kurį reikia patirti pačiam.
Lankytojai:851
Reitingas: (1 vertintojai)
Sukūrimo data:02/12/14
Paskutinieji pakeitimai:02/12/14
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
ĮdomuRita Baltrušaitienė002/23/14
puikuAnonimas002/23/14
Impressio eJournal © 2018 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį