SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Kauno „Santaros“ gimnazija - gera mokykla?

Neseniai Kauno „Santaros" gimnazija gavo „Geros mokyklos" titulą. Mes pagalvojome, kodėl ji buvo verta šio garbingo vardo. Rėmėmės savo patirtimi ir įspūdžiais, kadangi jau metus mokomės šioje mokykloje.
Apie geros mokyklos nominaciją Apie geros mokyklos nominaciją
Mokytojai „Santaros" gimnazijoje pamokas praveda ne vien tik skaitydami vadovėlį, tačiau taip pat ir taiko įvairiausius naujus mokymo metodus. Šioje gimnazijoje netrūksta ir šiuolaikinių technologijų, be kurių jau dabar neįsivaizduojama mokinių kasdienybė. Daugybė mokytojų savo klasėje turi šiuos „pagalbininkus": multimedijas, interaktyviąsias lentas, televizorius, kompiuterius bei naudojasi įvairiomis internetinėmis aplinkomis, kurios padeda mokiniams mokytis, tobulinti bei ugdyti savo įgūdžius, ieškoti reikiamos informacijos. Taigi galima teigti, jog šios gimnazijos pamokose taikomos šiuolaikinės technologijos tikrai yra naudingos kiekvieno mokinio mokymuisi.
Taip pat „Santaros" gimnazijoje netrūksta ir įvairių renginių. Kai kurie jau metai iš metų tapo tradicija, kaip antai Kalėdiniai chorų karai, pirmokų krikštynos ir „Santaros" garbė. Tai paįvairina mokyklos rutiną ir padeda mokiniams suartėti, ne tik su savo bendraklasiais, bet ir su visais mokyklos mokiniais, mokytojais bei gimnazijos administracija. Šiose šventėse taip pat atsiskleidžia ir nepastebėti mokinių talentai bei gabumai. Taigi galima teigti, kad „Santaros" gimnazijos renginiai papildo mokinių kasdienybę, turiningai yra praleidžiamas laikas.
„SANTAROS“ GARBĖ „SANTAROS“ GARBĖ
Šventės akimirkos
Mokykla - tai ne tik pamokų laikas. Pertraukų metu mokiniai gali pailsėti ir atsipūsti įvairiausiose poilsio zonose. Prie aktų salės yra sėdmaišiai, kurie gimnazistams yra tarsi pagalba norint pabėgti nuo mokyklos šurmulio ir pailsėti, pasimokyti ar pasikartoti prieš kontrolinį darbą. Taip pat dar viena šauni vieta - valgykla, o joje netrūksta ir televizoriaus. Joje mokiniai renkasi pabūti, pabendrauti bei pasidalinti įvairiausiais savo įspūdžiais bei idėjomis. Neseniai „Santaros" gimnazijoje atsirado ir stalo teniso stalas. Gimnazistai pažaidę pasikrauna teigiamos energijos ateinančioms pamokoms. Taigi Kauno „Santaros" gimnazijos mokiniai tikrai turi, kur nenuobodžiai praleisti pertraukas, o ir mokytojams patinka gerai pailsėję ir žvalūs mokiniai!
Kauno „Santaros" gimnazija - daugeliui žinomas vardas Kauno mieste. Ši mokykla jau daugybę metų išleidžia gerus bei pavyzdingus mokinius. Ir turbūt kiekvienas iš jų jums pasakytų, jog „Santara" - tikrai gera mokykla, o mes pasidomėję jos veikla, dar kartą tai įsitikinome!
Lankytojai:1054
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:05/22/15
Paskutinieji pakeitimai:05/27/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2019 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį