SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 9 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Uniformos svarba mokyklose.
Grįžę iš mokyklos numetame švarką į šoną. Jaučiamės laisviau, lyg atitrūkę nuo mokyklos šurmulio, mokytojų dėstomų dalykų ir piktai susiraukusių veidų kurie visi atrodo panašiai. Bet jei mokykloje jaučiamės vienodai ar turime jaustis taip pat?
Svarstydami apie mokyklos uniformų svarbą nuomonės išsiskiria. Vieni nori būti išskirtiniai ir nevaržomi, o kiti suprasdami, kad yra tam tikros mokyklos mokiniai  supranta, kad uniforma yra tvarkingumo ženklas ir raktas į pagarbą. LSMU ir KTU mokyklų mokiniai neslepia savo uniformų ženkliukų, nes būtent šios mokyklos yra užsitarnavusios pagarbą, šios mokyklos žinomos ir jų mokiniai didžiuojasi būdami jos dalimi. Žinoma tvarkingumas ir būvimas panašiais vienas į kitą nepadaro mūsų pranašesniais prieš kitus. Bet galime iškelti klausimą. Ar būti vienodais yra bausmė?
Uniformos savotiškas mokyklos veidas, kokia mokykla tokie ir mokiniai. Bet dauguma mokinių nori būti kitokie visai negalvodami apie kitų norus. Apie pašaipas dėl dažnai tų pačių rūbų nešiojimo, apie jokio stiliaus nesupratimą. Gilinantis labiau į šią temą, galime suprasti, kad uniformos nėra nei bausmė, nei prievolė. Nenori vilkėti uniformos - keisk mokyklą


Lankytojai:656
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:04/09/16
Paskutinieji pakeitimai:04/10/16
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2019 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį