SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 12 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Sportas – specifinė fizinių ar intelektinių užsiėmimų rūšis. Juo siekiama varžytis, gerinti sveikatą, gauti moralinį ir materialinį pasitenkinimą, išreikšti, tobulinti save, siekti garbės ir šlovės.
Vieniem žmonėm sportas yra gyvenimo stilius, kitiem paprastas užsiėmimas. Mokiniui sportas yra svarbus, kadangi sportas turi tikrai daug įvairių ypatumų. Turbūt pagrindinė preižastis, ko šiuolaikinis jaunimas siekia sporte, yra gražus ir sportiškas kūnas, tačiau siekiant tik pagerinti savo išvaizdą, žmonės vis pamiršta, jog viena iš svarbiausių sporto priežasčių yra tapti ne tik fiziškai, bet ir protiškai stipriam, kad galėtum atlaikyti įvairų protinį krūvį ir išlikti susikaupęs, kas yra tikrai reikalinga mokiniui.
Žmogui sportuojant, po truputį keičiasi jo charakteris, jis pasidaro drąsesnis, kas leidžia jam geriau bendrauti su kitais žmonėmis ir priimti geresnius sprendimus. Visame pasaulyje yra problemų, dėl patyčių, ir vis galvojama įvairių būdų, kaip tai sustabdyti, tačiau pagal mane, viena geriausių ir paprasčiausių būdų, kaip tai sustabdyti, yra tiesiog sportuoti. Mačiau tikrai daug atvejų, kai žmogus, iš kurio buvo tyčiojamasi, ir netgi smurtaujama, viską pakeitė tesiog pasirinkdamas sporto šaką, ir atiduodamas visas jėgas, kad toje srityje patobulėtų, atsikratė visų pašaipų, ir ne tik vėliau pradėjo bendrauti su tais žmonėmis, kurie iš jų šaipėsi, bet netgi tapo draugais. Viskas ko prireikė, buvo tiesiog parodyti kitiem, kad tu nesi silpnas, ir taip pat gali daug pasiekti.
Sportas - tai sveikas gyvenimo būdas. Turbūt kiekvienas žmogus nori būti stiprus ir energinas, o kaip tokiam būti nesportuojant? Dėl sporto tu visuomet stiprėsi, ir turėsi energijos, ko tikrai dažnai pritrūksta mokiniams. Ta energija yra reikalinga visiem, ir geriausias būdas ją įgauti yra sportuojant, tačiau kitiem žmonėm tą energiją pavyksta įgauti klausant muzikos arba darant įvairius hobius. Bet manau sportas šioje srityje yra geriausias pasirinkimas, kadangi sportuojant tu visuomet lavini ne tik savo fizinę jėgą, bet ir protinį stiprumą.
Taigi, sportas visuomet padės, kai reikės atlaikyti tai fizinį, tai protinį kūvį, kai būsi nevilty ir reikės, kad kažkaip pakiltų moralė, visuomet galėsi tiesiog nueiti į sporto salę arba klubą, ir tiesiog sportuojant atitolti nuo įvairaus streso, ir tai netgi padės išlaikyti sveiką gyvenseną.
Lankytojai:625
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:04/10/16
Paskutinieji pakeitimai:04/11/16
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2019 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį