SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Ar reikia keisti mūsų gimnazijos uniformą?
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Jau ilgą laiką gimnazijoje sklando įvairios nuomonės apie uniformą - vieniems įgriso pilki švarkai, kitiems atsibodo juodos kelnės, treti pasigenda laisvės, jaučiasi pernelyg suvaržyti oficialios aprangos, o likę - mokykline apranga patenkinti arba jai abejingi žmonės. Kai tiek skirtingų nuomonių, ima bręsti klausimas - gal jau metas pokyčiams?
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Pradėkime nuo to, kokia gi yra ,,Santaros” gimnazijos uniforma - ją sudaro pilkas, klasikinis švarkas, juodos kelnės arba sijonas, draudžiama nešioti sportines kelnes, vakarinius papuošalus, ryškiai dažytis ar išsiskirti ekstravagantiška šukuosena. Nieko neįprasto, jog toks aprangos kodas varžo mokinius - daug tamsios spalvos ir rūbuose vyraujančios monotonijos neįmanoma nepastebėti, tačiau reikia nepamiršti ir elementaraus etiketo - būtina rasti aukso viduriuką tarp mokyklos taisyklių ir mokinių norų. Šio darbo ėmėsi mokinių taryba - įvykdę apklausą ir įvertinę gimnazistų nuomonę, jie pasiūlė kelis variantus - marškinėlius su gimnazijos logotipu bei trijų spalvų - tamsiai žalios, pilkos ir vyšninės - džemperius, kurie bendruomenėje sulaukė daugiausiai dėmesio. Tarybos siūloma tvarka švarkus būtų privaloma nešioti tik tam tikromis progomis, o eilinėmis dienomis gimnazistai savo nuožiūra galėtų rinktis tarp tradicinio uniformos varianto bei naujųjų džemperių.
  Šis sumanymas buvo įvertintas palankiai ir visai ne be pagrindo - džemperiai suteikia daugiau patogumo ir labiau atitinka šiuolaikines jaunimo madas nei konservatyvūs švarkai, daugeliui spėję atsibosti. Be to, tai žingsnelis gimnazijos garsinimo link - koridoriuose nuolat pasigirsta kalbų apie mokyklas, kurių uniformos žengia koja kojon su dabartinėmis madų tendencijomis. Nepamirštant senosios uniformos, atsirastų kur kas daugiau motyvacijos ją nešioti, jei tai tebūtų privaloma ypatingomis progomis - kai nebūtina puoštis pilku švarku kiekvieną dieną, idėja išsitraukti jį iš spintos keletą kartų per metus atrodo žymiai mažiau atgrasi.
  Taigi, Kauno ,,Santaros” gimnazijoje išties pribrendo laikas skleistis naujoms, inovatyvioms idėjoms ir paįvairinti mokinių garderobą, tad su nekantrumu lauksime pokyčių uniformų fronte.
Lankytojai:608
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:12/19/16
Paskutinieji pakeitimai:12/19/16
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
komentarasMantas Šutas012/19/16
Ar reikia keisti mūsų gimnazijos uniformą?jodominykas012/19/16
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2019 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį