SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 1 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Gera mokykla. Bloga mokykla
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Baigus tam tikrą mokyklos pakopą (pagrindinę, vidurinę mokyklą), daugeliui vaikų bei, aišku, tėvams kyla klausimas: „Kur toliau vesti vaiką mokytis, kuri yra geriausia mokykla?“ Todėl šiame straipsnyje norėčiau pareikšti savo požiūrį į šios klausimus.
Ne kartą esu susidūrusi su tokiais tėvų iškeliamais klausimais. Kaip asmuo, kuris jau baiginėja mokyklą, atsakau: nesvarbu, į kokią mokyklą vesite, visose mokyklose įmanoma įgyti išsilavinimą, čia priklauso nuo pačio mokinio, ar jis stropiai mokysis ir ar domėsis, ar apdoros visą jam pateikiamą informaciją, ar ... visai  nesistengs.
         Aišku, yra "TOP" miestų mokyklos, kurios paruošia vaikus tinkamai valstybiniams egzaminams, tačiau nereiškia, kad visi turi eiti tik į jas ir nuvertinti likusias. Pavyzdžiui, Lietuvos mažuosiuose miesteliuose yra daug mokyklų, kurių mokinių rezultatai siekia nuo 86 - 100 balų, tai tik įrodo, jog nesvarbu, kokia mokykla, kur ji yra, jeigu esi tas, kuris  atsakingai ir kryptingai dirba, tapsi išsilavinusiu žmogumi.
Daugelis vaikų ar net tėvų kaltina mokytojus, jog jų mokymo metodai netinkami, jog jie specialiai smukdina mokinius. Tačiau, iš mokytojų perspektyvos žiūrint, galbūt jiems nėra tikslo mokyti tuos vaikus, kuriems nėra aktualu ar nerodo „užsidegimo“. Mokytojas nėra robotas, neabejoju, jog atsižvelgs į mokinio pastangas.
Taigi, visos mokyklos yra tinkamos vaikams įgyti žinių, visi mokytojai yra atitinkamai išsilavinę pedagoginiam darbui. Dėl to tikrai ne viskas priklauso nuo mokyklos, priklauso ir nuo vaiko požiūrio, atsakingumo bei darbo. Tad prašau, neskirstykite - gera mokykla... Bloga mokykla...
Lankytojai:626
Reitingas: (1 vertintojai)
Sukūrimo data:04/08/18
Paskutinieji pakeitimai:04/08/18
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį