SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 2 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Kodėl naujosios Santaros erdvės yra geriausias pasirinkimas tau ?
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Kauno Santaros mokyklos direktorė su pedagogų kolektyvų nusprendė pakeisti Santaros mokytojų kabinetus ir kitas erdves. 2017 metų pradžioje Santara pradėjo keistis. Pastatė naująją konferencijų salę, suremontavo senus kabinetus. Santaros mokykla norėjo padaryti naująsias erdves, jaukesnias mokiniams, naudingesnias mokytojams ir modernesnias mokymuisi.
Mokintis senuosiuose kabinetuose buvo prastos sąlygos. Senuosiuose kabinetuose buvo atsilupineja sienų dažai, lubose nuo senumo nuskilinejas tinkas, sudarkyti stalai, sulužusios kėdės. Todėl remdamiesi šia problema Santaros jaunieji pedagogai nusprendė padaryti naująsias erdves. Mokyklai atsinaujinus, ja pradėjo domėtis kitos mokyklos. Šiais metais žaidimas sulaukė be galo daug naujų pirmokų, kurie nekantrauja mokintis ir plėsti savo žinias naujuosiuose mokyklos erdvėse.
Taigi akivaizdu, kad naujoje Santaroje atsivere durys į technologijas ir modernumą. Ji yra puiki galimybė pagilinti savo žinias ir praplėsti savo akiratį. Santara laukia norinčių mokytis ir atrasti save mokinių kitais mokslo metais.
Lankytojai:113
Reitingas: (0 vertintojai)
Sukūrimo data:10/24/18
Paskutinieji pakeitimai:10/24/18
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį