SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 10 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Kaip atradau „Santariečius“

Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Ko gero, kiekvienas naujas „Santaros“ gimnazijos moksleivis greitai susipažįsta su vienu didžiausių mokyklos pasididžiavimų – tautinių šokių kolektyvu „Santariečiai“. Taip nutiko ir man. Tiek mokytojai, tiek moksleiviai negailėjo kolektyvui gerų žodžių. Šie pagyrimai bei ,žinoma, mano potraukis šokiams ir paskatino mane pabandyti patekti į „Santariečių kolektyvą“. Kadangi anksčiau nesu šokusi tautinių šokių, žinojau, kad patekti į kolektyvą nebus lengva. Negana to, kandidačių buvo daug.
Per pirmąją treniruotę geriau susipažinome su mokytoju, kuris visiems pasirodė labai malonus. Jis mus įtikino, kad jei esame pasiryžę, tuomet tikrai išmoksime puikiai šokti. Mano galvoje įstrigo viena iš mokytojo paminėtų frazių: „Gražų šokį sudaro dešimt procentų talento ir devyniasdešimt procentų darbo“. Šie žodžiai mane nuramino, nes aš buvau pasiryžusi įdėti daug darbo.
Šokome tik apie pusvalandį, tačiau visi labai pavargome. Keletas moksleivių netgi nusprendė nebebandyti patekti į kolektyvą.
Dar po keleto treniruočių jau turėjome tvirtai apsisprendusių mokinių grupę. Buvo tik viena bėda – trūko vaikinų. Šią bėdą turėjome išspręsti kuo greičiau. Visos merginos kalbino berniukus iš savo ir kitų klasių. Daugelis teisinosi nemokantys šokti ar tiesiog neturintys laiko po pamokų, tačiau pamažu atsirado tų, kurie nusprendė pabandyti.
Šiuo metu jau turime pilną kolektyvą. Aš bei kiti šokėjai atkakliai ruošiamės pirmajam savo pasirodymui. Labai tikiuosi, kad jis praeis sklandžiai ir mūsų kolektyvas jau galės didžiuotis vienu, nors ir mažu, pasiekimu.
Lankytojai:110
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:04/02/20
Paskutinieji pakeitimai:04/02/20
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį