SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 8 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
„Santaros“ gimnazijos 30-metis

Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Šventės vaizdai Šventės vaizdai
         „Santaros“ gimnazija- mokykla esanti Kaune, Šilainiuose. Tai labai jauna gimnazija, neseniai atšventusi savo trisdešimtąjį gimtadienį.  Gimnazijos bendruomenė surengė šventę, į kurią sugūžėjo tiek esami tiek buvę „Santaros“ mokiniai.
         Renginys prasidėjo 19 valandą. Dar prieš jam prasidedant, mokykla jau buvo pilna gyvybingumo ir šurmulio. Viskas vyko gimnazijos didžiojoje salėje, žmonių vis daugėjo ir daugėjo, tvyravo nekantrumas iki kol patalpą užliejo muzikos garsai. Melodija užpildė žmonių mintis, atpalaidavo... Prasidėjo šventė.
         Gimnazijos gimtadieniu džiaugėsi ne tik mokyklos bendruomenė, bet ir keli labai svarbūs žmonės. Po pasirodymo, gimnazijai šventinius žodžius tarė LR Seimo narys Rimantas Jonas Dagys, po jo šventinį žodį tarė Seimo nario R. Karbauskio patarėja Vaida Pranaitienė. Kalbos nebuvo ilgos ar per daug ištemptos, tiesiog keli gražūs žodžiai mokyklai ir jos bendruomenei.
         Mokyklos šventėje buvo daug įvairių pasirodymų, pradedant šokiais ir baigiant mokytojų dainą. Visų pasirodymų čia, deja, neaprašysiu. Bet tai nereiškia, kad jie buvo blogi. Tikrai ne. Kiekvienas
pasirodymas priversdavo žmones dar garsiau ploti, mėgautis, džiaugtis jais... Jie suteikė žiūrovams laimės ir džiaugsmo pojūtį. Matyti, kaip mokiniai nori parodyti ko išmoko, kiek laiko ruošėsi, kad ištobulintų savo pasirodymą ir pasidalintu juo su mokyklos bendruomene. Nėra nieko gražesnio.
         Šventė baigėsi dainuojant gimnazijos himną. Visi šventės dalyviai atsistojo ant scenos ir kartu su žiūrovais sudainavo jį. Kai renginys baigėsi, visi moksleiviai ir ne tik ėjo į mokyklos valgyklą kur direktorė Asta Karlienė pjaustė tortą mokyklos garbei. Visi buvo kviečiami pasiimti po torto gabaliuką ir galutinai atšvęst „Santaros“ gimtadienį. Valgykloje tvyravo rami atmosfera, tylus šurmulys, žiūrovai dalinosi įspūdžiais, o dalyviai galėjo pagaliau nusiraminti ir pasidžiaugti jau baigtu vakaru.
         Visi gerai praleido laiką, pamatė daug pasirodymų, išgirdo daug kalbų. Nors visi susirinko paminėti 30- dešimtmečio, žmonės atsimins ne tik jį, bet taip pat ir nuostabią mokyklos bendruomenę, kuri ir suorganizavo visa tai. Dėkoju visai administracijai, mokytojams ir taip pat mokiniams už šią nuostabią šventę.
Lankytojai:145
Reitingas: (9 vertintojai)
Sukūrimo data:04/02/20
Paskutinieji pakeitimai:04/02/20
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį