SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Pirmokų krikštynos

Koks pirmas vaizdinys iškyla išgirdus žodį „krikštynos“? Bažnyčia, kunigas, vaikelis... Bet šiame straipsnyje noriu papasakoti apie kitokias krikštynas, kuriuose buvo „pašventinti“ „Santaros“ gimnazijos pirmokai.
Rytas prasidėjo vos tik įžengus pro gimnazijos paradines duris. Pirmos klasės moksleiviai buvo pažymėti žaibu ant kaktos. Ne be priežasties. Krikštynų tematika rėmėsi filmu „Haris Poteris ir netikras princas“. Po pasitikimo, moksleiviai nuėjo į klases mokytis, bet tai nebuvo pabaiga.
Po pamokos pirmokėlių laukė staigmena. Atsakingi antros klasės krikštatėviai nuvedė nieko nenutuokiančius mokinius į mokyklos valgyklą. Jie buvo pasitikti su puodeliu arbatos, taip pat ir su dubenėliu perlinės košės. Arbata nebuvo pati skaniausia – pelyno, bet vėliau vaikai galėjo „atsigauti“ pavalgę košės, bet diena dar tik buvo prasidėjus.
Po pusryčių pirmos klasės gimnazistai, deja, buvo sugrąžinti į pamokas. Po ilgų ir varginančių keturių pamokų, mokiniai buvo sukviesti į aktų salę. Jų laukė išbandymas. Norėdami tapti tikrais „santariečiais“, moksleiviai turėjo atlikti įvairiausias užduotis: pradedant nuo kryžiažodžių ir baigiant „šventinimu“ miltais. Gal tai ir neskamba labai smagiai, bet kol visa tai vyko, jie taip pat turėjo ir skanduoti:
„Santaroj“ esu naujokas,
Kartais man važiuoja stogas
Krikštas mums nepamaišys,
„Santariečiais“ padarys!
           Po visų varginančių estafečių, naujieji gimnazijos nariai pristatinėjo mokyklai su klase sukurtas dainas. Visi turėjo gerą laiką. Iš kur aš tai žinau? Kaip sakoma: „ir aš ten buvau, alų midų gėriau, per barzdą varvėjo, burnoj neturėjau“. Aš buvau tarp tų moksleivių, įveikinėjau kliūčių ruožus ir kartu su jais buvau pakrikštyta. „Jei mokslo laivas kitam krante, lai neša bures į 1A“. Dėkoju dešimtokams ir savo bendraamžiams už gerą nuotaiką!
Po visų varginančių estafečių, naujieji gimnazijos nariai pristatinėjo mokyklai su klase sukurtas dainas. Visi turėjo gerą laiką. Iš kur aš tai žinau? Kaip sakoma: „ir aš ten buvau, alų midų gėriau, per barzdą varvėjo, burnoj neturėjau“. Aš buvau tarp tų moksleivių, įveikinėjau kliūčių ruožus ir kartu su jais buvau pakrikštyta. Dėkoju dešimtokams ir savo bendraamžiams už gerą nuotaiką!
Lankytojai:154
Reitingas: (13 vertintojai)
Sukūrimo data:04/02/20
Paskutinieji pakeitimai:04/02/20
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
sasalfonsas004/03/20
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį