SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 6 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Kaip numalšinti nuobodulį karantino metu?
Nuobodžiaujate, nerandate sau vietos, ar jokių veiklų karantino metu? Tada iškarto nenumeskite šio straipsnio ir paskaitykite iki galo, nes aš noriu patarti jums, mielieji žmonės, kaip išnaudoti laiką karantino metu.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Kalbos mokymasis – puikus laiko praleidimas. Jūs ne tik išmoksite naujos kalbos žodžių, bet ir lavinsite smegenis, įgysite žinių, sužinosite apie kitų šalių kultūras. Tai gali ir skambėti sunkiai, jeigu jūs mokinsites tai kaip būtinybę, o ne pomėgį. Visada galite išmokti kelis sakinius ar žodžius kitos kalbos, nes tai yra smagu ir nepaprasta. O gal ims ir atsitiks taip, jog kada nors keliausite į tą šalį, kurios kalbos jau mokinotes? Šio dalyko privalumas yra labai vertingas.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Niekaip kitaip nuobodulio nenumuša kaip tik sportas. Jeigu turite daug susikaupusios energijos ir nežinote kur jos dėti, sportuoti galite tikrai. Treniruoti savo kūną ir jo raumenis visada praverčia, o karantino metu vis tiek daug nejudate. Prisiverskite save ir pajusite, kaip tai yra malonu, realizuoti save sporte. Yra pilną ,,YouTube’’ platformoje vaizdo įrašų su patarimais sportuojant namie, tad jums padaryti reikia nedaug. Svarbiausia – sveikata.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Kaip yra smagu bendrauti su šeima, jaustis mylimam, turėti vienas kitą. Tai kodėl nesuburiant vieną kartą šeimos kartu ir pradėti atlikinėti įvairias veiklas? Pavyzdžiui, stalo žaidimai, dienos aptarimai ar įdomūs iššūkiai. Jūsų šeima tikrai apsidžiaugs, jog galvojate apie juos, norite paskaidrinti jų dieną. Šios veiklos sušildys tarpusavių santykius.
Šie trys pagrindiniai dalykai – puikus laiko išnaudojimas ir nuobodulio nusikratymas. Juos padaryti yra tikrai nesunku ir absoliučiai žinau, kad kiekvienas iš jūsų turite geras galimybes dabar. Taigi, šokite nuo lovos ir sakykite nuoboduliui – ne!  
Lankytojai:127
Reitingas: (1 vertintojai)
Sukūrimo data:04/03/20
Paskutinieji pakeitimai:04/03/20
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį