SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 2 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Kaip karantinas pakeitė mūsų gyvenimą
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
   

Jau dvi savaites karantinas yra sustabdęs lietuvių gyvenimus. Vaikai neina į mokyklas ir darželius, studentai į universitetus, suaugusieji dirba nuotoliniu būdu, o seneliai raginami pasiliki namuose. Nors raginimai likti namuose ne visiems pasirodė svarbūs, vis dėlto daugelis sąžiningai laukia karantino pabaigos namuose. Tačiau, kad laukimas neprailgtų žmonės sugalvoja įvairių užsiėminų ir veiklų.

Karantino metu atsiskleidė žmonių vieningumas. Ne kartą galėjote pastebėti internete ar žiniose daugiabučių gyyventojus, kurie savo balkonuose užsiėmė kaimynus stebinančiomis veiklomis. Vieni surengė rytinę mankštą kaimynams, kiti užkūrė didžiulį vakarėlį iš balkono kitų butų gyventojams. Tačiau mane labiausiai nustebino veikla, kuri vis labiau plinta tarp žmonių. Lygiai 19:00 val. žmonės išeina į balkonus ar nuosavus kiemus ir ploja medikams, nes jie rizikuoja savo gyvybėmis, kad išgelbėtų sergančius.

Nemažai žmonių teigia, kad jų gyvenimas karantino metu nepasikeitė. Jie ir seniau dirbo nuotoliniu būdu ir praleisdavo dienas namuose. Tačiau didelė dalis žmonių sako, kad jų gyvenimas pasikeitė kardinaliai. Teko pirmą kartą išbandyti darbą ar mokslą nuotoliniu būdu, daugelis turėjo atsisakyti savo pomėgių ir veiklų.

Karantino laikotarpis taip pat padarė įtaką ir mano gyvenimui. Nuo šiol tenka mokytis nuotoliniu būdu. Tenka atsisakyti popamokinės veiklos ir susitikimų su draugais. Tačiau karantinas išėjo ir į naudą. Dabar turiu daugiau laiko praleisti su šeima, atradau naujų pomėgių. Su draugais bendrauju nuotoliniu būdu.

Karantinas privertė žmones sustoti- mažiau dirbti, daugiau laiko skirti šeimai, perskaityti knygą... Tai ir yra šviesioji karantino pusė.
Lankytojai:134
Reitingas: (0 vertintojai)
Sukūrimo data:04/03/20
Paskutinieji pakeitimai:04/20/20
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį