SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Paauglių problemos karantino metu
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Kodėl karantinas kai kuriuos paauglius veikia neigiamai?

Kaip to išvengti?

Karantinas, tai lyg smūgis į tavo gyvenimo rutiną. Jis gali pakeisti ne tik tavo gyvenimą, bet ir tave patį kaip asmenybė.

Pastaruoju metu, paaugliai klaidžioja po namus, nesusiranda ką veikti, tingi, o galbūt net neturi nuotaikos. Kai tokie dalykai vyksta, asmuo tampa irzlus, nepatenkintas ir daug laiko praleidžia prie kompiuterio ar mobiliojo telefono.

Paaugliai dažnai klysta sakydami, kad neturi ką veikti. Tai parodo jų nusiteikimas į progą padaryti kažką kitaip. Dažnai jie atidėlioja galimybes nuveikti kažką įdomaus, jie labiau renkasi paprastesnį variantą, pažiūrėti filmą ar serialą, naršyti internete. Užsiėmęs, mažai laiko turintis žmogus mielai apsikeistų vietomis su juo, kad galėtų nuo visko pailsėti ir atsikvėpti.

Patys paaugliai nesusimąsto, kad geriau jiems nuo to nebus. Tereikia atsistoti, ištiesti rankas ir pradėti kažko imtis. Tikrai yra pilną pavyzdžių, kaip įdomiai ir prasmingai praleisti laisvą laiką. Pavyzdžiui: perskaityti knygą, bendrauti labiau su savo artimaisiais, susitvarkyti kambarį, pasidaryti savo ateities ar svajonių planą, kuris padėtų to siekti, sportuoti, atrasti savo naują hobį ir t.t.

Daugumai paauglių tereiktų žmogaus, kuris rodytų jam tinkamą pavyzdį, skatintų jį siekti tai, ko nori ir suteiktų jam vilčių, kad jo gyvenime atsirado galimybių, kurios galbūt gali pakeisti jo gyvenimą į geresnę pusę.

Jeigu tu esi asmenybė, kuri nežinai ko nori, pabandyk į savo gyvenimą pažvelgti kitomis akimis. Suprask ir pradėk vertinti tai, kad turi laiko, kurio gali nešvaistyti veltui, o panaudoti prasmingai. Kartok sau, kad nori tapti geresniu žmogumi, kuris žino ko nori siekti ir stengiasi dėl savo paties gerovės.

Olanda Rudenok 1a
Lankytojai:132
Reitingas: (0 vertintojai)
Sukūrimo data:04/03/20
Paskutinieji pakeitimai:04/03/20
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį