SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 4 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Ką veikti karantino metu?
 Kaip visi žinote išgyvename sunkų laikotarpį, pasauliniu mastu. Pasaulyje siaučia virusas, kuris pasiekė beveik kiekvieną pasaulio kampelį. Jis plinta labai greitai, o užsikrėtusių žmonių skaičius vis didėja. Todėl atsižvelgiant į tai šalyje ir daug kur kitur paskelbtas griežtas karantinas. Išsėdėti karantino metu niekam nelengva, o ypač kai lauke švyti saulė. Tad yra žmonių, kurie nesilaiko taisyklių ir eina į lauką, susitinka su pažįstamais. Taip galbūt daro dėl veiklos trūkumo namuose. Manau to tikrai galima išvengti ir pagaliau nugalėti virusą, juk namuose galima susigalvoti įvairiausių veiklų. Tad pasidalinsiu savo patarimais ir patirtimis.
Karantiną paskelbus, negalvojau jog neturėsiu veiklos ar, kad pasiilgsiu žmonių taip kaip dabar ilgiuosi. Tik jam įsibėgėjus supratau jog reik atitraukti akis nuo mobilaus telefono ir susirasti veiklos susidaryti  dienotvarkę, prasmingai praleisti dienas. Pirmas dalykas atėjęs į galvą buvo pasivaikščiojimai, kadangi labai svarbu būti fiziškai aktyviam . Tad sugalvojau rytais ir vakarais eiti pasivaikščioti su savo šuniuku. Sekantį veiklą atėjus į galva buvo gimnastikos pratimų atlikimas, triukų mokinimasis, šia idėja truputį buvo sunku įgyvendinti kadangi namuose nėra tiek vietos kaip šokių studijoje ar lauke. Bet ją pavyko įgyvendinti ir net gi keletą gimnastikos triukų išmokau. Taip pat su savo artimaisiais žaidžiame stalo žaidimus, šnekučiuojam įvairiausiomis temomis ko ankščiau nelabai spėdavom padaryti, kadangi buvome užimti, darbai, mokyklos, būreliai. Taip pat žiūriu serialą (Teen Wolf), kurį tikrai rekomenduoju pažiūrėti . Labai pasiilgstu savo senelių, draugų, trenerės, šokių komandos, bet šiais laikais technologijos labai pažengusios ir suteikia mums galimybių su visais greit ir patogiai susisiekt, neišeinat iš namų, tad su visais pasikalbu, susirašinėju beveik kiekvieną dieną.
Tikiuosi jog ir jūs susiradot užsiėmimų ir nenuobodžiaujat, o jei ir nuobodžiaujat galbūt mano patirtys padės jums susirasti veiklos
Lankytojai:130
Reitingas: (0 vertintojai)
Sukūrimo data:04/03/20
Paskutinieji pakeitimai:04/03/20
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį