SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Kaip elgtis karantino metu
         Karantinas – specialus laikinas režimas bei su juo susijusios administracinio bei sanitarinio pobūdžio priemonės, skirtos apsaugai nuo epideminio pobūdžio infekcinių ligų, kuriomis gali užsikrėsti žmonės ar gyvūnai.
       Lietuvoje- karantinas. Ir ne be reikalo. Tam yra rimta priežastis- koronavirusas. tai virusinė kvėpavimo takų liga, kuri gali būti perduodama žmogui per žmogų. Dėl jos visame pasaulyje žuvo tūkstančiai žmonių.
      Koronavirusas „gimė“ Kinijoje. Vos per mėnesį užsikrėtimo skaičiai kilo iki tūkstančių, mirtys- iki šimtų. Po 2 mėnesių židiniu tapo Italija, kartojosi tie patys tragiški įvykiai kaip ir Kinijoje. Ši liga plinta pasauliniu mastu, deja, šis virusas pasiekė ir Lietuvą. Jau ir dabar mūsų šalyje yra virš 400 užsikrėtusiųjų, skaičiai auga ne dienomis, o valandomis.
      Dėl karantino uždarytos mokyklos, prekybos centrai, parduotuvėje „šluojamos“ ilgą galiojimo laiką turinčios maisto prekės, muilai, dezinfekciniai skysčiai. Pasaulyje panika. Nepadeda ir žurnalistai, kurie gąsdina su savo grėsmingais straipsniais, situaciją paversdami dar isteriškensę.
      Mano patarimai: lauke vengti kontakto su svetimais žmonėmis, grįžus iš parduotuvės, darbo, lauko, nusiplauti rankas. Per daug neliesti savo veido, nes virusas gali patekti per nosies, akių, ausų ertmes. Medicininių kaukių devėjimas sveikam žmogui nepadės, tad jei jos neturi, per daug nepanikuok.
     Svarbiausia šiuo tampsiu metu išlikti sveiko proto, ramiam. Kaip į šia problemą reaguos kiti, priklauso nuo tavęs. Saugok save ir kitus, lik namuose.
Lankytojai:119
Reitingas: (0 vertintojai)
Sukūrimo data:04/03/20
Paskutinieji pakeitimai:04/03/20
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį