SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
KĄ VEIKTI NAMUOSE KARANTINO METU?

Nuo kovo 16 d. visoje Lietuvoje buvo paskelbtas karantinas. Dėl šios priežasties daugelis žmonių šiuo metu lieka namuose. Vaikai nelanko ugdymo įstaigų, todėl tenka pasukti galvą, ką visiems veikti namuose. Tad būtent jums turiu porą pasiūlymų.

 Sportuokite – internete apstu nemokamų video treniruočių. Tikrai atrasite tai, kas tiks ir patiks būtent Jums. Visiškai nebūtina turėti sporto įrangos, daugybę treniruočių galima atlikti tik su savo kūno svoriu. Pasibaigus karantinui tikrai norėsis keliauti į sporto klubą ir ten toliau stiprinti kūną bei imunitetą.

 Skaitykite -  Dabar turite mažiausiai dvi savaites ramiam skaitymui. Pasidairykite namuose, kokių knygų turite ir kurią norėtumėte perskaityti pirmiausiai. Skirkite bent kelias valandas ramiam skaitymui. Tai padės atsipalaiduoti ir pamiršti tai, kas vyksta šiuo metu visame pasaulyje. Na, o jei nesate knygų mylėtojas, tačiau dievinate žurnalus - užsisakykite jų prenumeratą tiesiai į savo namus.

 Gaminkite - deja, bet kavinėse lankytis šiuo metu taip pat nesaugu ir veikia tik tos, kurios ruošia maistą išsinešimui. Tačiau dabar puiki proga atskleisti savo kulinarinius sugebėjimus ir gaminti maistą namuose.

 Bendraukite – dabar puikus metas jums su šeima prisėsti prie vieno stalo ir paplepėti, pažaisti stalo žaidimus ar tiesiog pažiūrėti porą filmų kartu. Taip pat galite daugiau laiko skirti savo augintiniams bei draugams, tik būkite atsargūs ir su draugais  ar tolimesniais giminaičiais bendraukite nuotoliniu būdu
Lankytojai:70
Reitingas: (0 vertintojai)
Sukūrimo data:04/03/20
Paskutinieji pakeitimai:04/03/20
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį