SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Užsiemimai karantino metu
Išplitus koronavirusui visame pasaulyje, buvo paskelbtas karantinas. Žmonės buvo izoliuoti namuose.  Ir daugumai iškilo klausimas, kaip šį visiems sunku laikotarpį praleisti įdomiai ir prasmingai.  Ir niekas nesakys , kad namie nėra ką veikti.

Ir, be abejo, likę namuose laikykites visų rekomendacijų.

Taigi siūlome patikrintas karantinines veiklas.

1. Galite išmokti gaminti įvairiausius maisto gaminius  ir nustebinti savo giminaičius paruošdami  jiems vakarienę . Ir tikriausiai vis tiek prireiks šių įgūdžių ateityje .

2. Pradėkite sportuoti, nes daugeliui nebūna laiko to daryti,  tai dabar turit laiko per akis ir galit pagerinti sveikatą ir pastiprinti kūną savo.

3. Kompiuteriniai žaidima...i ši veiklatikrai turėtų visas blogas mintis prasklaidyt, kai namie nieko nėra veikt. Kompiuterinius žaidimus galit žaist su draugais ir su jais prisijuokti iki ašarų .

4. Knygų skaitymas. Tie, kurie mėgsta skaityti knygas, tai dabar tikrai geras laikas . Bet jei nemėgstat, vis tiek pamėginkite, gal ir užsikabinsite.

Būkite linksmi žmonės ir neliūdėkite namie išsirinkite viena iš šių veiklų ir išbandykite,  tikrai bus namie ką veikti .
Lankytojai:71
Reitingas: (0 vertintojai)
Sukūrimo data:04/03/20
Paskutinieji pakeitimai:05/06/20
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį