SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 2 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Kaip neužsikrėsti nuoboduliu karantino metu
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
    Karantinas – specialus laikinas režimas bei su juo susijusios administracinio bei sanitarinio pobūdžio priemonės, skirtos apsaugai nuo epideminio pobūdžio infekcinių ligų, kuriomis gali užsikrėsti žmonės ar gyvūnai.
    Tai skamba labai nuobodžiai ir baisiai? TIKRAI TAIP. Iš tiesų situacija visame pasaulyje ir Lietuvoje nėra pati geriausia, koronavirusas nusineša begalę nekaltų gyvybių, o žmonės yra priversti gyventi baimėje... Tačiau mes tai galime pakeisti! Kol sėdime šiltai namuose, galim nuveikti daug įdomių dalykų. Netikit? Tuoj jums įrodysiu!
    Kas sakė, kad per dvi savaites negalima tapti virtuvės šefu? Tai yra įmanoma! Gaminimas yra puikus būdas linksmai praleisti šias ,,atostogas‘‘. Savo virtuvės ,,šedevrais‘‘ gali nustebinti šeimos narius, o gal tai net ateityje taps tavo profesija.
   Knygų skaitymas nėra taip nuobodu kaip galvoji. Tai padeda lavinti vaizduotę, tuo labiau, kad knygų šiuo metu yra begalybė! Gali pasirinkti sau patinkančią iš daugybės žanrų. Garantuoju, kad knygos skaitymas labai pradžiugins tavo lietuvių mokytoją!
   Tai yra tik keletas pasiūlymų kaip praleisti karantiną, tačiau tu gali rasti DAR daugiau veiklų, kaip dainavimas, sportas, piešimas, šokiai, mokymasis ir t. t
    Karantinas tik skamba nuobodžiai. Namuose galim rasti labai daug veiklų, tik reikia gerai paieškot.
     Tikiuosi, kad visi būsit sveiki ir saugosit vieni kitus!
Lankytojai:83
Reitingas: (0 vertintojai)
Sukūrimo data:04/03/20
Paskutinieji pakeitimai:04/20/20
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį