SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 2 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
COVID-19 padariniai ir veiklos karantino metu
  Šiuo metu karantinas šalyje pratęstas mažiausiai iki balandžio 13 d. imtinai. Ką veikti šiuo sunkiu metu, kai niekur negali išeiti iš namu be pagrindo.
  Dauguma žmonių nesilaiko karantino taisyklių. O paklausus kodėl atsako „Niera ką veikti namie“ arba „negaliu būti namie aš nenamisėda“. Toks žmonių požiūris gali sukelti didelių problemu jų ir kitų žmonių sveikatai. Taipat ir pakenkti verslininkams, kuriems sunku išlaikyti savo įmones, dėl mažos apyvartos, ir turimų skolų. Daug darbuotojų įmonės turi atleisti, dėl artėjančios ekonominės krizės ir įmonės išlaikymo kainos.
  Dauguma žmonių klausę ką veikti karantino metu? Atsakymų yra daug:
   Sportuoti: dažnas žmonių pasiteisinimas, kad sportuoti jiems nėra laiko. Todėl dabar pats metas pradėti išsiugdyti naują įprotį.
   Skaityti: karantino laikotarpis ir priverstinės
atostogos nuo darbų puikus laikas prisiminti senai pamirštus pomėgius. Kiek kartų svajojote paskaityti mėgstamą knygą ar pavartyti naujausią žurnalą?
   Bendrauti su draugais ir giminėmis internetu:   nors gyvi susitikimai šiuo metu nerekomenduojami, bendrauti galima ir internetu. Juk tam šiuolaikinis technologijų pasaulis ribų neturi.
   Mokytis: sakoma, kad mokytis reikia visą gyvenimą. Todėl dabar, kai visi galvoja, ką veikti namuose, puiki galimybė užsiimti saviugda, išmokti naujų dalykų ir pasiklausyti naudingų seminarų.
   Lankyti muziejus: galbūt šis pasiūlymas nuskambės keistai, tačiau paieškos sistemose įvedę frazę „virtualūs  muziejai“ atrasite tikrai daug pasiūlymų nemokamai apžiūrėti muziejus.
   Pažiūrėti filmų, susitvarkyti namus, apsipirkti ir t.t.
                                                     
Lankytojai:26
Reitingas: (0 vertintojai)
Sukūrimo data:04/03/20
Paskutinieji pakeitimai:03/30/21
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį