SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 2 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Kaip mes tapome mokytojos?!
Nejaugi dar ir taip būna, kad mokiniai gali būti mokytojais? Tikrai taip, jeigu esi pakankamai sumanus ir atsakingas. Kai mokinys veda pamoką, gali daug labiau pažinti visą pamokos ir mokymo esmę. Tuomet, kai mokinys su mokytoju susikeičia savo vietomis, gali suprasti
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
vienas kitą. Ką reiškia klausytis ir užsirašinėti į užrašus informaciją, o ką reikia pateikti klausiančiajam? Komunikabilumas, atsakingumas, draugiškumas, drąsa- tai viskas ko reikia mokytojams. Jie yra atsakingi už kiekvieno vaiko įgytas žinias.
Viskas prasidėjo nuo to, kad rodėme pastangas ir buvome aktyvios pamokose. Mokytoja mus todėl ir pastebėjo. Ji jau žinojo, kad greitu metu yra suplanuotos edukacinės pamokos Kauno Milikonių progimnazijos aštuntų klasių moksleiviams. Ji pastebėjo ir pamąstė, kad būtent mes galėtumėm pravesti pamokas mokiniams iš kitos mokyklos. Pirmiausia, reikėjo įdėti labai daug darbo ir pastangų į visą informaciją. Padaryti kuo tikslesnį pranešimą, kad moksleiviams būtų viskas aišku ir suprantama. Kitas svarbus faktorius- juos taip pat ir sudominti, su jais bendrauti. Antra, reikia tuo pačiu ir pakviesti būsimus gimnazijos pirmokus į Santarą. Turime įrodyti, kad būtent Kauno „Santaros“ gimnazija yra geriausias variantas jiems. Tą dieną vedėme pamoką net trejoms klasėms. Per pirmąją pamoką buvo šiek tiek nedrąsu. Antros pamokos metu jautėmės kiek drąsiau, nes jau turėjom šiokios tokios patirties. O trečioji- praėjo sklandžiai ir jaukiai. Svarbiausia- pasitikėjimas savimi.                                                                                                                                    Šia patirtimi, supratome koks atsakingas darbas yra būti mokytoju. Dabar mums ne taip baisu pristatinėti atliktus namų darbus prieš visą klasę, galime jaustis drąsiau. Sužinojome, ką reiškia mokyti mokinius ir jiems pristatyti visą reikiamą informaciją bei sudaryti užduotis. Tai buvo labai įdomi patirtis.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:134
Reitingas: (1 vertintojai)
Sukūrimo data:03/30/21
Paskutinieji pakeitimai:03/30/21
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį