Laiko ženklai miesto aplinkoje
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 2 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Time of a face
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Mano močiutė 1931m.
          Kartais būna tokių dienų, kai žiūrėdamas į savo senelių nuotraukas, pamatai savo atvaizdą. Ir visai nesvarbu, kad prabėgo kelios dešimtys metų. Laikas mūsų veiduose parodo savo galybę, kuri yra nenugalima. Stebi nuotraukose stabtelėjusius veidus ir neatsitrenkti į laiko problemą - beveik neįmanoma. Laikas pasirenka mūsų veidus parodyti savo galiai ar atvirkščiai – mes savo veidais  imame matuoti laiko sąvoką. Fotoaparato užfiksuotas veidas tai patvirtina labiausiai.
          Metams slenkant, tavo veide ima ryškėti tėvo, motinos, senelio veidas, spraudžiasi iš gilumos, negailestingai plėšdamas kaukes, kurias manei esant tavo individualybės dalimi. Šio nenutrūkstamo ryšio akivaizdumas gali slėgti, tačiau labai gera,  kai savo mylimus tėvelius arba senelius gali matyti kiekvieną dieną, paprašyti pagalbos ar paprasčiausiai apkabinti ir pabučiuoti.
           Mano močiutė šioje nuotraukoje - išsigandusi mergaitė, nes tą dieną ji pirmą kartą pamatė fotografą - nepažįstamą barzdotą vyrą su keistu aparatu rankose. Ji liūdna dar ir dėlto, nes niekada nebuvo mačiusi savo tikro tėvelio, kuris, jai gimus, jau buvo išvykęs į Argentiną. Pats mieliausias žmogus Lietuvoje jai buvo senelis, kurį ji be galo mylėjo ir gerbė. Net tada, kai tėtis grįžo namo, ji nesugebėjo jo  pamilti taip, kaip mylėjo senelį. Štai tokia liūdna mano močiutės vaikystės istorija...

                                                                 
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Aš - Milda 1990m.
                                               Milda Sušinskaitė, 4c klasė
Lankytojai:1677
Reitingas: (4 vertintojai)
Sukūrimo data:03/10/04
Paskutinieji pakeitimai:11/17/04
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Laiko ženklai miesto aplinkoje Perjungti į Bibliotekos lygmenį