Vilniaus r. Veriškių pradinė mokykla
Content
eJournal comments
Information page
Enter editor's office

Users on-line: 6 (0 logged)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Sveikiname mokytoją Rimą !

Show picture in original size.
Vasario 12 d. Kaune vyko Mokytojų novatorių forumas, kuriame dalyvavo trys mūsų mokyklos mokytojai. Džiaugiamės, kad respublikiniame mokytojų metodinės medžiagos apie IKT panaudojimą ugdymo procese konkurse "Virtuali kelionė klasėje" mokytojos Rimos Pamerneckienės darbas pripažintas tinkamu metodinės medžiagos pavyzdžiu Lietuvos mokytojams ir bus publikuojamas internete.
Show picture in original size.
Jau šeštą kartą Švietimo ir mokslo ministerijos, Informacinių technologijų centro ir Microsoft organizuojamo konkurso daugiau nei 1000 mokytojų novatorių darbų skelbiama Švietimo informacinių technologijų centro interneto portale. Tai nemaža duomenų bazė, galinti padėti ieškantiems galimybių taikyti informacines technologijas. Šiuo metu joje patalpinti jau devyni mūsų mokyklos mokytojų darbai.
Show picture in original size.
Įsimintinos ir svarios forume dalyvavusio Švietimo ir mokslo ministro Gintaro Steponavičiaus mintys:
"Mokytojai novatoriai - tai ugdymo proceso atsinaujinimo ir pažangiosios kaitos variklis. Nuasmeninta ir biurokratizuota švietimo sistema negali tarnauti novatorystės iniciatyvoms, todėl vienas pirmųjų mūsų žingsnių - išvaduoti mokytojus nuo įvairių biurokratinių darbų, atsisakyti rutininės kontrolės, išlaisvinti jų kūrybingumą. Todėl skatiname mokytojus keistis gerąja patirtimi, netoleruojame hierarchinės švietimo sistemos, kai nurodymai nuleidžiami "iš viršaus". Mokytojas novatorius šiandien yra būtinybė švietimo sistemoje, nes visas pedagogo darbas yra nesibaigianti kūryba”
Visitors:839
Rating: (0 evaluators)
Date created:03/12/10
Last change:03/12/10
Rate this article:
No comments posted yet.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Vilniaus r. Veriškių pradinė mokykla Switch to Library level