Raseinių Šaltinio vidurinės mokyklos laikraštis "Versmė"
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 1 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Kaip gyveni, mokytojau?
Mokytojai – kasdieniai mūsų vedliai, vadovai ir draugai. Jie kiekvieną dieną veda mus mokslo keliu, skatina būti gerais žmonėmis, moko įvairių dalykų, net gyvenimo. Tačiau mokiniai nesusimąsto, kaip jiems už tai atlyginama? Ar jiems deramai atsilyginama už visas jų pastangas? Tad mūsų jaunieji žurnalistai nusprendė paklausti žmonių, ką jie mano apie mokytojų darbą.

Manau, kad mokytojams reikėtų pakelti algą dvigubai ar net trigubai. Vien dėl to, kad mokytojai užaugina būsimuosius verslininkus, prezidentus, daktarus ir t.t... Mokytojai tikrai daug nusipelnė, tačiau ne visi žmonės tai pastebi ir įvertina, ypač mokiniai.
Valentina, 59 m.

Mokytojams tikrai reikia pakelti atlyginimą, nes jie dirba labai sudėtingomis sąlygomis. Ne kiekvienas mokinys išklauso pamoką ir klauso. Mokytojai padėjo visus pagrindus mano gyvenime, ypač mokslo srityje, dėl to turime būti jiems dėkingi ir gerbti juos.
Savo mokytojams palinkėčiau daug kantrybės ir šiek tiek daugiau atlaidumo būsimajai kartai.
Vytis, 18 m.

Manau, kad mokytojai uždirba per mažai. Siūlyčiau jiems pakelti atlyginimą, nes jų darbas yra sunkus, kai kurie mokiniai jų net neklauso. Norint dirbti mokytoja, reikia turėti gerą psichologinį pasirengimą, būtent dėl to mes turėtume juos gerbti.
Ramunė, 15 m.

Manau, kad mokytojams moka per mažai, nes jų darbas labai sudėtingas, o atlyginimas mažas. Jie dirba ne tik mokykloje, bet ir namuose, nes reikia ištaisyti kontrolinius darbus ar rašinius. Todėl jie nusipelnė didesnės algos ir turėtų už tai kovoti.
Romas, 48 m.

Manau, kad mokytojams nereikia pakelti atlyginimo, nes yra kitų  profesijų žmonių, kuriems labiau reikia pakelti atlyginimus.
Modesta, 19 m.

Mokytojams reikėtų pakelti algą, nes jie, baigę mokyklas, dar studijavo ir dabar uždirba tikrai nedaug. O, pavyzdžiui, statybininkai, baigę 10 klasių arba proftechninę mokyklą, uždirba daugiau.
Vytautas, 45 m.

Reikėtų pakelti mokytojams atlyginimą, juk jų darbas reikalauja psichologinio pasirengimo, kruopštumo, darbštumo ir kūrybiškumo. Patarčiau mokytojams kuo įdomiau išdėstyti pamoką. Linkėčiau būti autoritetu mokiniams, nepamiršti švelnumo, išdidumo ir daug kantrybės. Auklėkite mokinius kaip savo vaikus, veskite juos gyvenimo keliu, kad jie, baigę mokyklą, jums dėkotų už suteiktas žinias ir gyvenimo patirtį.
Loreta, 38 m.

Manau, kad ši profesija yra naudinga ir reikalinga. Tačiau tai nepakankamai apmokamas darbas.
Edita, 18 m.

Manau, kad darbas netinkamai atlyginamas. Per daug užduodama papildomo darbo.
Dalia, 37 m.

Mokytojas – tai žmogus keliuose asmenyse:  mokytojas, psichologas ir t.t. Alga netinkama, tai vienas apgailėtiniausių darbo užmokesčių iš visų.
Valė, 54 m.

Mokytojo darbas yra pakankamai atsakingas, nes reikia bendrauti ir rūpintis vaikais. O dėl algų, tai net nežinau, kiek jie gauna, bet manau, jog tai tikrai nėra per daug.
Audronė, 42 m.

Mokytojų darbas, manau, yra pakankamai sunkus. Reikia labai daug laiko skirti mokyklai, visada atrodyti gražiai, kultūringai, nes mokytojai mokiniams turi būti pavyzdžiai. Atlyginimai per maži.
Jonas, 52 m.

Ar mokytojų darbas lengvas, ar sunkus, tai net negaliu atsakyti, nes pati tokio darbo nesu dirbusi. O algos galbūt mažokos, tačiau kam jos per didelės ir kam nereikėtų padidinti?
Laima, 23 m.
Rengė Ernesta Š., 9c, Jana M., 9c, Aušra J., 9d
Lankytojai:2706
Reitingas: (15 vertintojai)
Sukūrimo data:11/23/07
Paskutinieji pakeitimai:11/23/07
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
kaip gyveni, mokytojauRenata011/25/08
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Raseinių Šaltinio vidurinės mokyklos laikraštis "Versmė" Perjungti į Bibliotekos lygmenį