Raseinių Šaltinio vidurinės mokyklos laikraštis "Versmė"
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Informacija apie konkursą „PAŽINIMO VERSMĖS“
Minint Lietuvos valstybės atkūrimo sukaktį, š. m. vasario 12 d. mūsų mokykloje vyko žinių konkursas „Pažinimo versmės“ 3-12 kl. mokiniams. Jis vyko trijose amžiaus grupėse: 3-4 kl. 5-8 kl. ir 9-12 kl. Visi dalyviai užduotis galėjo atsakyti per 60 min. Skyrėsi tik klausimų, į kuriuos reikėjo atsakyti, skaičius. Pirmieji atsakinėjo į 30, antrieji – į 50, o tretieji – į 70.  Klausimai konkursui buvo sudaromi lygiomis dalimis iš dešimties skirtingų sričių, susietų su mokomųjų dalykų turiniu, priartinant prie dabarties visuomenės gyvenimo aktualijų. Konkurse iš viso dalyvavo 283 mokiniai: 3-4 kl. – 57, 5-8 kl. – 118 ir 9-12 kl. – 108. Daugiausia dalyvių buvo sulaukta iš 9a klasės – 16, 10b kl. – 13 ir 4c kl. bei 6c kl. – po 12.
Pirmosios grupės nugalėtojas, surinko 22 taškus (iš 30 galimų),  5-8 kl. grupės nugalėtojas – 27 (iš 50 galimų), o 9-12 kl. grupės laimėtoja – 29 taškus (iš 70 galimų). Nesunku suskaičiuoti, kad pagal procentinę išraišką geriausiai sekėsi jauniausiems renginio dalyviams. Didžioji jų dalis darė labai nedaug klaidų. Vyresniesiems sekėsi kiek blogiau, o vyriausieji turėjo pripažinti, kad didžioji dalis jiems skirtų klausimų yra dar neįveikiami.
Rezultatų analizė rodo, kad penktokams varžytis su aštuntokais nelengva, bet jau šeštokų surinkti taškai sako kitką – „apšilus“ penktoje klasėje ir palaukus metus galima mesti iššūkį ir aštuntokams. Vyriausiųjų grupėje 18 vietą su 20 taškų užėmęs 9a kl. mokinys Mindaugas Kleišmantas (panašų taškų kiekį surinko dar keli devintokai) irgi įrodė, kad šioje amžiaus grupėje varžybų intrigą gali palaikyti ne tik dvyliktokai ir vienuoliktokai. Be to jauniausieji žinių konkurso dalyviai turi pirmenybę prieš vyresniuosius, nes surinkus vienodą taškų skaičių, aukštesnę vietą užima jaunesniojo amžiaus mokinys.
Dabar sveikiname 11c klasės mokinę Gintę Šimkevičiūtę vyriausiųjų tarpe užėmusią I-ąją vietą ir vasario 15 d. atstovavusią mokyklai panašiame regioniniame „Žynio“ konkurse Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje.
Konkurso dalyviai, nepatekę tarp laureatų ir norintys sužinoti rezultatus, gali kreiptis į savo klasių vadovus, kuriems bus pateiktos konkurso suvestinės, nes likusių dalyvių rezultatai nebus skelbiami.
Šių metų nugalėtojų apdovanojimas įvyks šventės „Mokyklos garbė“ metu.
Sveikiname visus dalyvius. Norime pakviesti dalyvauti ir kitų metų konkurse „Pažinimo versmės"
Lankytojai:2217
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:04/18/08
Paskutinieji pakeitimai:04/18/08
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Raseinių Šaltinio vidurinės mokyklos laikraštis "Versmė" Perjungti į Bibliotekos lygmenį