Raseinių Šaltinio vidurinės mokyklos laikraštis "Versmė"
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 4 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Iš mokyklos gyvenimo ...
 Š.m. spalio 3d.mūsų mokyklos aktų salėje vyko renginys ,skirtas Mokytojo dienos progai paminėti.
 Renginį ruošė mokyklos vyriausieji-dvyliktokai. Jie nusprendė ,kad šią dieną mokytojams reikia atsipalaiduoti ir prisiminti savo mokyklinius laikus. Todėl renginio tema buvo – „Mokytojai ,trumpam tapę mokiniais“. Mokytojus ,skubančius į pirmąją pamoką, lauke pasitiko mūsų dvyliktokės ,persikūnijusios į vaidilutes. Aktų salė tapo bendra klase ,kurioje mokytojai, susodinti į suolus, tapo mokiniais. Renginį vedė abiturientai ,kurie buvo mokytojai mūsų naujiesiems mokiniams. Pamoka turėjo keletą dalių ,kurios atspindėjo skirtingus mokomuosius dalykus. Pirmiausia mokytojai – mokiniai gavo rašto užduotį ,kurią turėjo atlikti per 15minučių. Ši užduotis buvo skirta patikrinti naujųjų mokinių pastabumui ,tačiau dauguma jų įkliuvo į linksmą dvyliktokų pokštą. Antroji dalis atspindėjo muzikos pamoką, kurią pradėjo dvyliktokai, parodydami tikro garso instrumentinį koncertėlį. Po to savo gabumus buvo paprašyta parodyti ,,mokinukė”Rūta J. , tačiau ji buvo itin nedrąsi, o  išgelbėjo nuo blogo įvertinimo muzikaliausi klasės  ,,mokiniai” – Ričardas ir Vytautas. Ekspromtu susiėjęs instrumentinis duetas susilaukė didelio bendraklasių palaikymo.
Kita pamokos dalis priminė lietuvių kalbą, kurią pradėjo dvyliktokė Rūtenė, deklamavusi V.Mačernio kūrinį „Vizijos“ .Po deklamavimo mūsų dvyliktokai, trumpam tapę mokytojais , pakvietė deklamuoti eilėraštukų mokines, kurios labai mėgsta gimtąją lietuvių kalbą. Tai buvo Regina ,Vaida ,Neringa ir Liucija. Prasidėjus matematikai ,klasei teko kolektyvinė užduotis – suskaičiuoti ,kiek vis dėlto obuoliuose buvo sėklų .Po teisingo atsakymoo mokytojai vėl pasikvietė prie lentos savo mėgstamas mokines – Redą ir Editą , kurios prie lentos ieškojo X , pasislėpusio stačiajame trikampyje. Joms sekėsi puikiai !Pasukę galvas beskaičiuodami ,mokiniai perėjo prie istorijos. Prasidėjus istorijos pamokai ,mūsų mokinukams buvo parodytas filmukas apie mokyklą. Na ,o atlikti užduotį ,reikalaujančią gerų istorijos žinių ,buvo pakviesta klasės porelė – Liuda ir Jonas. Užduotis buvo atlikta labai originaliai:  juk ne veltui tai geriausiai mokantys istoriją mokiniai ! Kita pamokos dalis pajudino mūsų “mokinius” ,nes jie pateko į choreografijos pamoką. Dvyliktokės šią pamoką pradėjo šokiu „ Kepurinė“ .Kūno judesiais linksmino ir dvyliktokų vaikinų trio šokis. O savo gabumus rodyti buvo pakviestas klasės šokėjas Rimas ,kuris,niekam nepastebėjus,pabėgo iš pamokos ! Tada mokytojai pakvietė kitus savo mylimus ,,mokinius”  : Leoną ,Jolantą ,Raimundą ir Daivą. Per kelias minutes jie turėjo sukurti minimalų šokį pagal duotą melodiją .Žinoma , užduotį jie atliko puikiai ir sulaukė bendraklasių ovacijų .Šią pamoką, sudarytą iš keleto dalių, apvainikavo gervių lankstymas. Kiekvienas mokinys buvo mokomas lankstyti gervę ,kuri simbolizuoja atsargumą ir budrumą ,nuolatinį progresą.
 Nuskambėjus skambučiui ,laikini mokiniai vėl tapo mokytojais ,o trumpam tapę mokytojais dvyliktokai , - mokiniais. Tikimės, kad mokytojai neliko nusivylę švente ir linkime jiems visokeriopos sėkmės!  
Lankytojai:2257
Reitingas: (6 vertintojai)
Sukūrimo data:11/11/08
Paskutinieji pakeitimai:11/11/08
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Raseinių Šaltinio vidurinės mokyklos laikraštis "Versmė" Perjungti į Bibliotekos lygmenį