Virtuali projekto pedagogų bendruomenė
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 2 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Projektas "Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas"
Projektas yra sudėtinė Mokyklų tobulinimo programos (MTP plius) dalis ir yra įgyvendinamas pagal trišalę finansavimo ir administravimo sutartį, pasirašytą Švietimo ir mokslo ministerijos, Europos socialinio fondo agentūros ir Ugdymo plėtotės centro.
Pagrindinis projekto tikslas - modernizuoti šalies pradinį ugdymą, diegiant inovatyvius mokymo metodus ir IKT.
PLAČIAU APIE PROJEKTĄ PLAČIAU APIE PROJEKTĄ
MTP PLIUS MTP PLIUS
PROJEKTO TINKLAPIS PROJEKTO TINKLAPIS
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
GOOGLE TĘSIA NARŠYKLIŲ SERIJĄ
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Google kompanija toliau sėkmingai darbuojasi ir prie populiarių naršyklių google earth ir google body browser pridėjo meno projektą, skirtą muziejų ekspozicijoms apžiūtėti.  Kol kas galima virtualiai aplankyti šimtą penkiasdešimt penkis pasaulio muziejus. Naršyklėje didžiulės priartinimo galimybės. Vaizdas susiaurėja nuo vietos žemėlapyje, rodančios muziejaus buvimo vietą iki kurio nors muziejuje eksponuojamo portreto akies vyzdžio ar kitos smulkios detalės. Po galerijas galima "gyvai" vaikščioti ir atsitiktinai pasirinkti norimą eksponatą arba pasirinkti jį tiesiai iš katalogo, suskirstyto kategorijomis pagal menininkus ar kolekcijas. Navigacija po muziejus labai paprasta - analogiška google earth naudojamai "street view". Ypatingai stebina labai aukšta eksponatų nuotraukų kokybė - pasinaudokite naršykle ir priartinkite bet kurį eksponatą - tikrai nustebsite. Naršyklė labai patogiai naudojama su interaktyvia lenta -  patalpos ir eksponatai sukinėjasi ir prisiartina piršto prisilietimu. Taigi, atidarykite nuorodą apačioje ir pasinerkite su savo mokiniais į muziejų pasaulį.
LABAI SVARBU: PROJEKTAS VEIKIA TIK NAUDOJANT "GOOGLE CHROME" AR "FIREFOX"! NAUDODAMI "INTERNET EXPLORER" PO MUZIEJUS NEPASIVAIKŠČIOSITE...
Google meno projektas Google meno projektas
...

Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras ir Rokiškio rajono Obelių darželis – mokykla organizavo respublikinį kompiuterinio atviruko konkursą
TAU , MAMYTE!
Dalyvauti konkurse kvietė ir mūsų bendruomenė. Atidarę nuorodą apačioje rasite konkurso rezultatus. Sveikinae laimėtojus!.
KONKURSO REZULTATAI KONKURSO REZULTATAI
...

TARPTAUTINĖS VAIKŲ GYNIMO DIENOS PROGA
KONKURSAS TAVO KLASEI!
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Kviečiame visus didelius ir mažus dalyvauti konkurse tavo klasei "SPALVOTA VILTIS"!
Nuo balandžio 10d iki gegužės 20d.
Kurkite, tapykite, fotografuokite, sudainuokite, ar nufilmuokite užrašą "EBRU". Siųskite ir laimėkite savo klasei nuostabų, kupiną spalvų EBRU užsiėmimą.
Ką reiškia "ebru"? Daugiau informacijos apie šią meno rūšį ir smulkesnę informaciją apie konkurso sąlygas rasite atidarę nuorodą apačioje.
http://www.ebrumenas.lt/naujienos.php http://www.ebrumenas.lt/naujienos.php
...

Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
...

AMERIKIEČIAI IR SUOMIAI: KONKURENCIJA PRIEŠ LYGIAS GALIMYBES
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Vienas iš Suomijos švietimo reformos lyderių Pasi Sahlberg apsilankė Amerikoje ir išsakė savo pastebėjimus apie JAV švietimo sistemą bei palygino ją su suomiška. Žinoma, amerikiečius ypač domino, kaip suomiams nesuteikiant pagrindinio vaidmens puikiems akademiniams pasiekimams pavyksta būti geriausiais pasaulyje, kaip neskatinant konkurencijos ir pastoviai netestuojant
pavyksta išlaikyti aukštą pasiekimų lygį, kaip neskirstant mokytojų į gerus ir blogus ir nereitinguojant mokyklų galima įsitvirtinti pasaulio lyderių pozicijoje... Tai tik kelios temos apie kurias galite paskaityti atidarę straipsnį po nuoroda apačioje. Paskaičius apie "amerikietiškai - suomiškus" skirtumus, žinoma, kiekvienam mokytojui ar kitam švietimo bendruomenės atstovui atsiranda noras palyginti - o kuo skiriasi ar panaši mūsų mokykla... Paskaičius straipsnį kyla nemažai minčių apie vertinimą, mokyklos pasirinkimą, bendradarbiavimą, konkurenciją ir daug kitų dalykų... Paskaitykite! Tuo pačiu pgilinkite ir savo anglų kalbos žinias.
What Americans Keep Ignoring About Finland's School Success What Americans Keep Ignoring About Finland's School Success
...

APIE MUS RAŠO "ŠVIETIMO NAUJIENOS"
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
"Švietimo naujienos" rašo apie mūsu projekto konferenciją. Tačiau verta atsiversti šį leidinį ir dėl kitų publikacijų. Atidrę nuorodą apačioje rasite "Švietimo naujienų" paskutinį numerį. Viename iš priedų yra ir minėtas straipsnis. Puslapyje galite rasti ir nuorodą "teminiai priedai", kurią atsidarę paskaitysite ir daugiau aktualių straipsnių. O pasidomėję publikavimo sąlygomis galite siųsti ir savo straipsnius. Pasidalinkite savo patirtimi su kolegomis!
Švietimo naujienos Švietimo naujienos
...

KITOKS ŠVIETIMAS
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Taip pavadinto filmo ištrauką rasite atidarę nuorodą apačioje. Bet ar tikrai filme pavaizduotas švietimas "kitoks"? Ar Lietuvoje galime rasti taip dirbančių mokytojų? Kas trukdo dirbti taip ir vystyti tą "kitokį švietimą"? Atnaujintos programos teoriškai lyg ir skatina dirbti kitaip, tačiau, kažkas vistiek trukdo tai daryti.... Ar tai mokytojų stereotipų problema - nesugebėjimas perjungti kažkokio jungiklio į kitą padėtį, ar tai įvairaus lygio biurokratinis spaudimas iš viršaus ar visos visuomenės problema? Labai daug klausimų..... jei norite išsakyti savo samprotavimus, galite juos išdėstyti skyriuje "žurnalo komentarai" arba paskelbti atskiru straipsniu, jei turite administravimo teisę. Taip pat galima savo mintis siųsti žurnalo administratoriui - mielai paskelbsime.
KITOKS ŠVIETIMAS KITOKS ŠVIETIMAS
...

GOOGLE ĮDIEGĖ "KŪNO NARŠYKLĘ"
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
„Google“ išleido naują naršyklę, kuri padės tyrinėti žmogaus kūną 3D formatu. Tyrėjai gali stebėti žmogaus vidaus organus, naudodami mastelio keitimo ir panoraminio vaizdo valdiklius, panašius į naudojamus programose „Google“ žemė” ir „Google“ žemėlapiai”. Kūno naršyklė neveikia įprastose naršyklėse, jai reikės naudoti naršyklę, kurioje palaikoma naujoji „WebGL“ grafika, pavyzdžiui, „Google Chrome“ ar naujausią „Firefox“ bandomąją versiją.
Kūno naršyklės slankiklio juosta leidžia nuimti kūno sluoksnius – pradedant oda, raumenimis ir kaulais ar organais, baigiant širdies ir kraujagyslių bei nervų sistemomis. Galite priartinti, kad pamatytumėte konkrečios kūno dalies pavadinimą. Spūstelėję bet kur, pamatysite užrašą, kuris paaiškins, ką matote.
Naršyklėje yra ir paieškos funkcija, kuri leidžia rasti bet kurią kūno dalį tiesiog įvedus jos pavadinimą. Be to, kaip ir „Google“ paieškoje, meniu automatiškai užsipildo, taigi net jei nežinote, kaip taisyklingai parašyti „priešakinis kryžminis raištis“, programa padės jums jį surasti. O svarbiausia – nereikia diegti jokių papildinių. Programa veikia visose „WebGL“ palaikomose naršyklėse. Tačiau naudotis naršykle kai kuriais atvejais gali būti sudėtinga: jei tinkamai nepriartinsite (pavyzdžiui, naršydami smegenyse), ne visada galėsite rasti tinkamą objektą. Ši naršyklė puikiai pademonstruoja naujas žiniatinklio technologijas. Tikslinė „Google Body Browser“ rinka yra sveikatos priežiūros pramonė, tačiau pedagogams ir mokiniams ji taip gali būti labai naudinga.
Parsisiųsti google chrome interneto naršyklę Parsisiųsti google chrome interneto naršyklę
Google body broowser Google body broowser
...

KVIEČIAME PRISIDĖTI PRIE KOMPIUTERINĖS MOKYMO PRIEMONĖS KŪRIMO!
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Mielieji esami ir būsimieji švietimo konsultantai,
 siekiant praturtinti kompiuterinių mokymo priemonių (toliau - KMP) įvairovę ir didinti mokinių pasirinkimo galimybes projekto įgyvendinimo metu planuojame sukurti originalią interaktyvią pradinių klasių mokiniams skirtą KMP, kuri bus išbandoma projekto mokyklose ir koreguojama pagal Jūsų pateiktas pastabas. Pasibaigus projektui sukurtoji KMP bus patalpinta internete ir nemokamai prieinama visoms Lietuvos mokykloms.
 Norėdami sužinoti Jūsų nuomonę apie tai, kokia galėtų būti naujoji KMP, prašome atsakyti į anketoje pateiktus klausimus.
Aketą rasite atidarę nuorodą po šiuo straipsneliu.  Mums būtų labai svarbūs ir Jūsų mokinių pasiūlymai dėl kuriamos KMP Gal Jūsų mokiniai galėtų nupiešti įsivaizduojamą KMP siužetą, jos personažus ar parašyti rašinėlį apie tai, kokio mokomojo žaidimo ar mokymosi priemonės jie norėtų? Idėjų siūlymas, o vėliau ir sukurtos KMP išbandymas Jūsų mokiniams gali būti įdomus ir daug džiaugsmo teikiantis nuotykis!
Įdomiausi mokinių darbeliai bus patalpinti virtualioje projekto pedagogų bendruomenėje.
Mokinių pasiūlymų ir darbelių lauksime el. paštu agne.saylik@upc.smm.lt.
Anketa internete Anketa internete
< Spalis 2021 >
Sav P A T K Pn Š S
39     1 2 3
40 4 5 6 7 8 9 10
41 11 12 13 14 15 16 17
42 18 19 20 21 22 23 24
43 25 26 27 28 29 30 31
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Virtuali projekto pedagogų bendruomenė Perjungti į Bibliotekos lygmenį