Virtuali projekto pedagogų bendruomenė
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
UŽSUKITE Į "TED"
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
TED (angl. „Technology Entertainment Design“) yra kasmetinė konferencija, anksčiau vykdavusi Monterey, Kalifornijos valstijoje, JAV, tačiau nuo 2009-ųjų persikėlusi į Kalifornijoje esantį Long Beach. Konferencijos organizatoriai savo misiją apibrėžia šūkiu „idėjos vertos platinimo“. Atrinktos geriausios konferencijos kalbos yra nemokamai publikuojamos video formatu TED tinklalapyje. Konferencijos paskaitos aprėpia labai platų temų spektrą: mokslas, menai, dizainas, politika, kultūra, verslas, globalūs klausimai, technologija bei pramogų sfera. Pranešėjai taip pat atstovauja platų spektrą socialinių bendruomenių bei disciplinų.
Pasaulyje TED prasidėjo 1984 kaip konferencija skirta technologijų, pramogų ir dizaino suartėjimui. Su laiku temų apimtis plėtėsi, tačiau formulė lieka ta pati: sukviesti vedančiuosius pasaulio mąstytojus ir darytojus, suteikti jiems keturias dienas ugningos stimuliacijos. Rezultatas? Netikėti sąryšiai. Nuostabios įžvalgos. Galingi įkvėpimai. Šiuo metu maždaug 250 TED‘o kalbų jau yra pasiekiama per internetą, o statistika rodo, kad iki 2008-ųjų birželio mėnesio jos peržiūrėtos jau virš 50 mln. kartų 15 milijonų unikalių vartotojų. Mus, žinoma, labiausiai domina pasisakymai švietimo klausimais bei IKT panaudojimas švietime. Daina, surinkusi ją sudominusius pasisakymus sutiko mielai pasidalinti informacija ir atsiuntė nuorodą į blogą, kur rasite mums įdomių pasisakymų su lietuviškais titrais. Kviečiame paklausyti...
Pridedame nuorodą  į oficialų TED tinklapį, o trečioji nuoroda "nuves" Jus i puslapį, kur rasite visus straipsnius, kuriuose įmanomi lietuviški titrai.

KELI PASISAKYMAI TED'E KELI PASISAKYMAI TED'E
www.ted.com www.ted.com
TED'AS LIETUVIŠKAI TED'AS LIETUVIŠKAI
Lankytojai:1422
Sukūrimo data:03/12/11
Paskutinieji pakeitimai:03/12/11
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 Virtuali projekto pedagogų bendruomenė Perjungti į Bibliotekos lygmenį