Žodis
Content
eJournal comments
Information page
Enter editor's office

Users on-line: 1 (0 logged)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
ŠIUKŠLĖS – VIENA OPIAUSIŲ EKOLOGINIŲ
Show picture in original size.
Žmonių abejingumas gamtai gali ją pražudyti. Pakelės, miškai, ežerų pakrantės – viskas palaipsniui gali pavirsti vienu dideliu šiukšlynu. Tai opi problema, kurią reikia nedelsiant spręsti.
Balandžio 18 d. visoje Lietuvoje vyko akcija – ,,Darom09’’. Projekto tikslas – surinkti kuo daugiau šiukšlių, sulaukti ne mažiau 10 tūkst. dalyvių ir turėti bent po vieną  „Darom“ tvarkymo tašką kiekviename iš 60 Lietuvos rajonų. Šis projektas skirtas ne tik švarinti Lietuvos gamtą, bet ir  skatinti ekologinį mąstymą bei pilietinį aktyvumą.
Raseinių rajone buvo galima tvarkyti  Jūkainių miškelį, Sujainių tvenkinio pakrantes, aikštelę šalia Ariogalos šaltinėlio, Prabaudos miškelį bei kitas vietas. Šios akcijos koordinatorė Raseinių rajone – 2g1 klasės gimnazistė Indrė Parnarauskaitė.
Dauguma mūsų mokyklos gimnazistų su biologijos mokytoja Rūta Kauneckiene vyko į Sujainius. Apvaikščioję nuošalesnes pakrantes, pušynėlį, nustebome – tiek šiukšlių tikrai nesitikėjome! Surinkę visas šiukšles, buvome pavaišinti kareiviška koše.
Tad mylėkime gamtą, tausokime aplinką, kurioje gyvename, džiaukimės švariais ežerais, upeliais, miškais.
Visitors:1613
Rating: (0 evaluators)
Date created:05/01/09
Last change:05/01/09
Rate this article:
No comments posted yet.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021                                    Žodis Switch to Library level