Žodis
Content
eJournal comments
Information page
Enter editor's office

Users on-line: 4 (0 logged)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Show picture in original size.
Pagaliau už lango šviečia skaisti saulutė, kuri kviečia mus sukrusti. Geros nuotaikos antplūdžio paveikti, šeštadienį (balandžio 18 d.) mes išsiruošėme į akcijos „Darom 2009“ tvarkytinas vietas. Pagrindiniai objektai buvo Jūkainių parkas, Prabaudos miškelis, Dubysos regioninis parkas ir Sujainių tvenkinio pakrantės.
Dirbti sekėsi labai šauniai. Oficialiais duomenimis Raseinių rajone šios akcijos metu buvo surinkta 20 tonų atliekų. Jos buvo labai įvairios: nuo sauskelnių iki automobilių stiklų bei padangų. Raseinių rajone šioje akcijoje užsiregistravo daugiau kaip 800 žmonių. Jie gaus vardinius medelius Kauno „Darom 2009“ miškelyje.
Lietuvoje pasiekti rezultatai pribloškiantys. Užsiregistravusiųjų skaičius daugiau negu 28000, surinkta labai daug tonų atliekų. Vadinasi, žmonėms rūpi aplinka, kurioje mes gyvename.
Didžiuokimės ir džiaukimės švaresniu Raseinių rajonu, o ir nuotaika bus smagesnė, kai patys jausimės geriau. Linksmo ir gražaus pavasario visiems ir labai ačiū mano komandos nariams bei pagalbininkams: Ugnei Šukaitytei, Marijai Survilaitei ir Aurimui Kmitui.
P.S.: Atmink: numesti gali visi, o tu pamėgink pakelti!
Visitors:1531
Rating: (0 evaluators)
Date created:05/12/09
Last change:05/12/09
Rate this article:
No comments posted yet.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021                                    Žodis Switch to Library level